Ogłoszenia duszpasterskie 34 niedziela zwykła 22 listopada 2020

 1. Dzisiaj Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu w czasie którego oddamy się w opiekę Jezusowi Królowi Wszechświata. Dzisiaj można uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie Aktu poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi.
 2. Msze św. w tygodniu codziennie o godz. 630 a w środę i piątek również o godz. 1700.
 3. W środę po Mszy św. o godz. 1700 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 4. W piątek o godz. 1630 Adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 5. W liturgii tego tygodnia obchodzimy: we wtorek – wspomnienie św. Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy męczenników
 6. W miesiącu listopadzie modlimy się za zmarłych wypominanych – modlitwą różańcową: w niedzielę o godz. 1430 i w środy o godz. 1630. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 7. W sobotę przypada 11 rocznica święceń biskupich Pasterza naszej Diecezji – bpa Andrzeja Jeża. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za bpa Andrzeja i jego posługę pasterską.
 8. Prosimy, aby kwiaty doniczkowe, które będziemy wyrzucać z cmentarza składać po drugiej stronie parkingu na trawie.
 9. Od przyszłej niedzieli będzie można nabyć w zakrystii świąteczne opłatki na stół wigilijny. Ofiary składane przy tej okazji będą jako wynagrodzenie dla p. Kościelnego. Poświęcenie opłatków na stół wigilijny w przyszłą niedzielę po prymarii.
 10. Bóg zapłać za ofiary złożone inwestycyjne potrzeby parafii, na sprzątanie i ustrojenie kościoła. Bóg zapłać także za pomoc w pracach przy plebanii.
 11. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia i zapraszamy do uczestnictwa w Mszy św. i przyjęcia Komunii św.
 12. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej. Do nabycia jest nowy Mały Gość Niedzielny