Ogłoszenia duszpasterskie 32 niedziela zwykła 10 listopada 2019

 1. Dzisiaj w naszym kościele o godz. 1500 Msza św. w czasie której będziemy modlili się za Ojczyznę. Po niej zapraszamy na uroczystą Akademię przygotowaną z okazji 101 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. W programie montaż słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Krzesławicach, występ Orkiestry i Chóru Parafialnego oraz wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. Serdecznie zapraszamy.
 2. Msze św. w tygodniu od poniedziałku do soboty o godz. 630 , a w poniedziałek, środę i piątek również o godz. 1700.
 3. W środę po Mszy św. o godz. 1700 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 4. W liturgii tego tygodnia obchodzimy:
  • – wspomnienie św. Marcina z Tours, bp. Narodowe Święto Niepodległości (1918)
  • Wt – wspomnienie św. Jozafata bpa i męcz.
  • Śr – wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna męczenników
  • W miesiącu listopadzie modlimy się za zmarłych wypominanych – modlitwą różańcową: w niedzielę o godz 1430 i w środy o godz. 1630. Zapraszamy do wspólnej modlitwy
 5. Spotkania duszpasterskie w tym tygodniu:
  • W środę na wieczorną Mszę św. zapraszamy dzieci z klas III wraz z rodzicami w ramach przygotowania do pierwszej Spowiedzi i Komunii św.
  • W piątek na wieczorną Mszę św. i spotkanie członków Akcji Katolickiej. Będzie to spotkanie wyborcze, dlatego prosimy wszystkich członków o obecność.
  • W sobotę na godzinę 1530 zapraszamy ministrantów na spotkanie w salce przy plebanii
 6. Bóg zapłać za ofiary złożone na sprzątanie i ustrojenie kościoła. Bóg zapłać także za ufundowanie obrusów do kościoła, a także za pomoc w uporządkowaniu terenu wokół plebanii. Na najbliższy tydzień do sprzątania kościoła prosimy: Annę i Jana Foszczyńskich, Annę i Jana Piechników, Grażynę i Józefa Spędzia, Piotra Biela, Stanisławę i Marka Jużkiewiczów.
 7. W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych oraz Światowy Dzień Ubogich.
 8. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia i zapraszamy do uczestnictwa w Mszy św. i przyjęcia Komunii św.
 9. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej. Cena Gościa Niedzielnego 6 złotych. Do nabycia jest także nowy numer Promyczka Dobra oraz Mały Gość Niedzielny.